Jesteśmy Polakami
11 Listopada to data niezmiernie ważna dla każdego Polaka.
To Dzień Odzyskania Niepodległości.
Społeczność Przedszkola w Kalinowicach czynnie
włączyła się
w uroczystości związane z uczczeniem:
Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W piątek, 8 listopada o godzinie 11.11, przedszkolaki,
wraz z wychowawcami, uroczyście odśpiewali
hymn narodowy.
Kolejne wydarzenie to udział w Koncercie Patriotycznym
w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.
Po koncercie odbyło się podsumowanie Rodzinnego Konkursu Plastycznego ,,Jestem Polką i Polakiem”.   Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, a autorzy prac wykazali się niezwykłą pomysłowością, bogactwem zastosowanych środków i użytych technik.
 Ze względu na wysoki poziom konkursu, w dniu 07 listopada 2019 r., Komisja przyznała 6 nagród oraz 11 wyróżnień.
 Nagrody otrzymali:
*Kacper Kawałko – I miejsce
*Weronika Kozak, Małgorzata Dec- II  miejsce
·Julia  Kozyra, Natalia Sołoducha, Wojciech Kożuch- III miejsce
 Wyróżnienia  otrzymali:
Sabina Pupiec, Marcel Cisak, Iga Gałan, Paulina Pasieczna, Oliwia Gasiuk, Aleksandra Szala, Maja Cyc, Kaja Dąbrowska, Amelia Kopiec, Dominika Gasiuk, Lena Proć.
Serdecznie gratulujemy Rodzicom pomysłowości i tak wspaniałych efektów wspólnych rodzinnych starań.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja